Lichamen spoelen aan op kust Libië

Het aantal lichamen van vluchtelingen dat op de Libische kust is aangespoeld, is gestegen tot honderd. Gisteravond spoelden nog eens 77 lijken aan op de kust.

De vluchtelingen waren zondag vanuit Libië richting Europa vertrokken, maar hun boot zonk. De Libische autoriteiten denken dat er 365 mensen aan boord waren, terwijl er maar plaats was voor 75.

De illegale migratie van Noord-Afrika naar Europa neemt de laatste tijd weer toe. Dat komt waarschijnlijk door een overeenkomst tussen Italië en Libië om vanaf 15 mei strenger te patrouilleren.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 4884 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 1521 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 3428 keer afgespeeld

Meer video en audio