Geuzenpenning aan tweede man Al Haq

De Geuzenpenning is uitgereikt aan een Israëlische en een Palestijnse mensenrechtenorganisatie. Die houden al vele jaren mensenrechtenschendingen bij in Israël en de Palestijnse gebieden.

De Palestijnse winnaar was niet bij de uitreiking gisteren in Vlaardingen. Directeur Jabarin van Al Haq wordt door Israël beschuldigd van lidmaatschap van een terroristische organisatie en mag niet naar het buitenland reizen.

Namens Jabarin nam de tweede man van Al Haq de penning in ontvangst. Wel sprak Jabarin via een internetverbinding een dankwoord uit. De andere organisatie die werd onderscheiden is B'Tselem.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Geschokte reacties op bloedbad Syrië Video Veel geschokte reacties op de dood van meer dan 90 mensen, onder wie tientallen kinderen, in Syrie,...27 mei 2012, 375 keer afgespeeld
  • » Unieke graftombe gevonden in Peru Video Een unieke vondst in Peru. Een team van Belgische archeologen heeft een 1000-jaar oude graftombe...27 mei 2012, 1861 keer afgespeeld
  • » Plasterk: gratis technische studie Video PvdA-kamerlid Ronald Plasterk in Buitenhof over het plan om technische studies populairder te...27 mei 2012, 2295 keer afgespeeld

Meer video en audio