Vrijspraak voor ontucht

De rechtbank in Breda heeft een man uit Oudenbosch vrijgesproken van misbruik van zijn drie kinderen. De man zat zeven maanden in voorarrest nadat zijn ex-vrouw en kinderen hem beschuldigd hadden van ontucht.

De rechtbank heeft forse kritiek op de verhoormethode van de politie, daarom wordt geen waarde gehecht aan de bekentenis van de man.  Bij zijn verhoor is de Oudenbosschenaar op een omstreden manier geholpen om herinneringen terug te halen die hij zou hebben verdrongen.

Ook gelooft de rechtbank de verklaringen die de moeder en kinderen hebben afgelegd niet. Justitie vroeg twee weken geleden zelf al om vrijspraak, nadat een commissie van deskundigen al de nodige vraagtekens had gezet bij het politieverhoor.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Geschokte reacties op bloedbad Syrië Video Veel geschokte reacties op de dood van meer dan 90 mensen, onder wie tientallen kinderen, in Syrie,...27 mei 2012, 0 keer afgespeeld
  • » Unieke graftombe gevonden in Peru Video Een unieke vondst in Peru. Een team van Belgische archeologen heeft een 1000-jaar oude graftombe...27 mei 2012, 448 keer afgespeeld
  • » Plasterk: gratis technische studie Video PvdA-kamerlid Ronald Plasterk in Buitenhof over het plan om technische studies populairder te...27 mei 2012, 2000 keer afgespeeld

Meer video en audio