Familie slachtoffers overgevlogen

Op Schiphol zijn de afgelopen avond de familieleden aangekomen van de slachtoffers van de vliegtuigcrash. De 67 familieleden en bekenden worden opgevangen door psychologen en andere deskundigen. Het is de bedoeling dat ze helpen bij het identificeren van een aantal van de doden en gewonden.

Bij de crash van de Boeing 737-800 zijn 9 doden gevallen. Er zijn 86 gewonden. Van 6 van hen is de toestand kritiek. De gewonden liggen in 11 ziekenhuizen.

Het vliegtuig stortte neer op een akker vlak voor het op de Polderbaan zou gaan landen. Het vliegtuig brak in drie stukken, maar er brak geen brand uit.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 423 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 287 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1443 keer afgespeeld

Meer video en audio