Te dikke man valt af voor kinderen

Een man in Leeds is te dik om kinderen te adopteren. Dat heeft de gemeenteraad besloten.



Damien Hall weegt meer dan 150 kilo en heeft een BMI van 42. Pas wanneer hij een BMI van 40 heeft, zou hij volgens de raad een kind mogen adopteren.



De Brit is vastberaden om toch kinderen te adopteren en probeert daarom gewicht te verliezen. Met succes: hij is in drie weken tijd meer dan acht kilo lichter.



Gemakkelijk

Hall vindt het afvallen niet gemakkelijk: "Nee, het is zeker niet eenvoudig. Maar er is nog maar een kleine weg te gaan. Dus ik doe mijn best."



De man heeft aan de gemeenteraad gevraagd om de procedure alvast in gang te zetten. Maar tevergeefs, de raad wil wachten totdat de man is afgevallen.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 423 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 287 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1443 keer afgespeeld

Meer video en audio