Forse stijging gebruik OV Fiets

OV Fiets heeft het afgelopen jaar een spectaculaire groei doorgemaakt. Het aantal abonnees steeg met 50 procent en het aantal ritjes met 46 procent. "Dat is boven verwachting", zegt de NS, sinds vorig jaar de eigenaar van OV Fiets.



De NS willen met het systeem het laatste stuk van de reis, van station naar eindbestemming, makkelijker maken. Directeur van de Fietsbond noemt de OV-fiets in combinatie met de trein een volwaardig alternatief voor de auto.



De OV Fiets is te huur op meer dan 200 lokaties, niet alleen NS-stations, maar ook P+R-terreinen en metro- en bushaltes.



Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Steeds meer mensen gebruiken een OV-fiets

Steeds meer mensen gebruiken een OV-fiets. Het aantal abonnees steeg het afgelopen jaar met 50 procent en het aantal ritjes met 46... procent.

Video en Audio

  • » Lichaam Whitney Houston op het vliegtuig Video Het lichaam van Whitney Houston is met een privévliegtuig van filmmaker Tyler Perry van Los Angeles...14 feb 2012, 1319 keer afgespeeld
  • » Fans herdenken Whitney Houston Video Bij het hotel in Beverly Hills, waar Whitney Houston overleed, herdenken fans de zangeres.14 feb 2012, 377 keer afgespeeld
  • » PVV reageert op kritiek meldpunt Video Het meldpunt Midden en Oost Europeanen, de website die vorige week gelanceerd werd door de PVV,...14 feb 2012, 527 keer afgespeeld

Meer video en audio