Farmaceutisch bedrijf vaak bedreigd

Een groot deel van de farmaceutische industrie in Nederland wordt permanent bedreigd door dierenactivisten. Dat blijkt uit onderzoek van de NOS bij tientallen bedrijven en instellingen die zich bezighouden met dierproeven.

Ook financiële instellingen die te maken hebben met de bedrijven worden bedreigd. Het Dierenbevrijdingsfront heeft de afgelopen vijf jaar de verantwoordelijkheid geclaimd voor meer dan 40 ernstige acties in Nederland.

Personeel van farmaceutische bedrijven werd 's nachts thuis bezocht, auto's werden beschadigd, banden lekgestoken en huizen beklad. Ook werd brand gesticht.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 414 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 283 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1434 keer afgespeeld

Meer video en audio