Belagers Fortuna-voorzitter opgepakt

In Zuid-Limburg zijn drie mannen opgepakt voor het belagen van de woning van manager Erkens van eerstedivisieclub Fortuna Sittard.



Ze maakten volgens de politie deel uit van een grote groep supporters die daar vuurwerk afstaken en Erkens auto beschadigden. De supporters protesteerden voor de deur van Erkens tegen de fusieplannen van de voetbalclubs Roda JC en Fortuna.



Fusie

In november was de auto van Erkens ook al eens doelwit. Toen werd bekend dat er een onderzoek kwam naar een fusie tussen Roda JC en Fortuna. Veel fans van beide clubs zijn daar fel tegen.



Bij fusiepartner Roda JC werd vorig jaar december de toenmalige voorzitter, Servé Kuijer, verscheidene keren bedreigd. Nadat zijn gezin ook slachtoffer werd van bedreigingen stapte hij op.



Gemeenteraad

Vanavond praat de gemeenteraad van Kerkrade over de toekomst van Roda. Het college wil de eredivisieclub drie miljoen euro extra geven. Zonder dat geld stevent Roda af op een faillissement.



Gemeenten en politie nemen speciale maatregelen voor die raadsvergadering. Zo is er extra politie op de been en wordt er een groot tv-scherm opgehangen voor geïnteresseerden.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 410 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 280 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1417 keer afgespeeld

Meer video en audio