Internationaal steun voor Obama

President Sarkozy heeft gezegd dat Frankrijk vastbesloten is om hand in hand met zijn vriend en bondgenoot Amerika samen te werken. Volgens Sarkozy belichaamt Obama de openheid en kracht van de Verenigde Staten.



De Britse premier Brown prees Obama voor zijn visie, bondskanselier Merkel wenste hem het allerbeste. De paus gaf Obama zijn zegen en oud-president Mandela vergeleek het aantreden van Obama met de afschaffing van apartheid.







De Russische premier Poetin waarschuwde voor te hoge verwachtingen. De Arabische Liga hoopt dat Obama het Midden-Oosten tot een speerpunt maakt.



Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Gemengde reacties op president Obama

Veel internationale leiders hebben de nieuwe Amerikaanse president gefeliciteerd. De hoop is dat hij zijn belofte van verandering... kan waarmaken. Maar niet iedereen was even enthousiast.

Audio Gerelateerde audio

  • Europese reacties op presidentschap Obama Het is zover. Barack Obama is eindelijk begonnen aan zijn presidentschap. Ook Europeanen keken gisteren mee naar de inauguratie.... Wat vinden de belangrijkste Europese landen van de nieuwe Amerikaanse president?

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 3075 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 2144 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 3099 keer afgespeeld

Meer video en audio