In Washington hebben honderdduizenden mensen een openluchtconcert bijgewoond ter ere van de beëdiging dinsdag van Barack Obama tot 44ste president van de Verenigde Staten. Optredens waren er van artiesten zoals Bruce Springsteen, U2, Stevie Wonder en Beyoncé.
De acteurs Denzel Washington, Tom Hanks en Samuel L. Jackson hielden toespraken met historische verwijzingen.
Tegenslagen
In zijn toespraak bereidde Obama het land voor op tegenslagen in deze tijd van economische crisis. "Er zullen tegenslagen komen die de vastberadendheid van onze natie op de proef stellen", aldus Obama.
De aanstaande president zei echter hoopvol te zijn dat de VS dat kan doorstaan. "We mogen nooit vergeten dat de ware aard van onze natie zich niet tijdens gemakkelijke tijden openbaart, maar door ons juiste handelen als het moeilijk gaat."

»
»
»