De wereld viert kerst. Stuur uw foto!

Over de hele wereld zijn kerstbomen opgetuigd en wordt kerst gevierd. Ook bij de NOS prijkt de boom en bezoekers stuurden hun foto's in.



Heeft u ook een mooie kerstversieringen of andere kerstfoto's?
 Stuur uw foto in! Lees ook de algemene voorwaarden.



De lichtjes van de zendmast van Lopik in IJsselstein werden deze maand weer aangestoken. Enkele sponsors haakten dit jaar af door de financiële crisis, maar zanger Gordon sprong bij met 5000 euro, waardoor de lichtjes toch aan konden gaan.



Ook de kerstboom op de Dam in Amsterdam staat er nu, opgetuigd en wel. De boom kwam er vorige week een paar dagen later dan gepland. De gemeente Amsterdam had een boom uit het Duitse Sauerland besteld, maar die kon niet worden bezorgd vanwege de sneeuw in Duitsland. Nu staat er een boom uit Putten.



Washington en New York 

De lampjes van de kerstboom bij het Witte Huis gingen begin deze maand aan. President Bush en zijn vrouw Laura stuurden hun kerstfoto's rond en waren al aanwezig bij verschillende kerstvieringen.



Ook aankomend president Obama kocht een kerstboom:



 



Eerder deze maand gingen ook de lampjes van de boom op Rockefeller Center in New York aan. Op de top blinkt een kerstster van Swarovski-kristallen.



Europa

De boom op het plein voor de Sint Pieter in Vaticaanstad werd afgelopen weekend verlicht en aan de boom op Trafalgar Square in Londen branden al enkele weken de lichtjes.



In Duitsland worden al bijna een maand de bekende kerstmarkten gehouden.



Griekenland kon echter minder genieten van alle pracht en praal, want daar werden kerstbomen in brand gestoken tijdens de rellen.



Midden-Oosten

Ook in sommige islamitische landen wordt kerst gevierd. Zo prijkt in het centrum van Beiroet in Libanon een rode kerstboom.



Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Obama koopt een kerstboom

De verkozen Amerikaanse president gaat anoniem een kerstboom kopen... Tot een aantal voorbijgangers hem opmerken.

Video en Audio

Meer video en audio