De daders van de aanslagen in Mumbai waren inderdaad allemaal Pakistanen. Dat zegt de Indiase politie, die op een persconferentie onder meer identiteitsbewijzen van de daders en foto's van hun lijken liet zijn.
Ze waren tussen de 20 en 28 jaar oud. De politie noemde ook de plaatsen in Pakistan waar ze vandaan kwamen. Vlak na de aanslagen wees India al met de beschuldigende vinger naar Pakistan.
Getraind
Bij het bloedbad in het centrum van Mumbai kwamen een kleine tweehonderd mensen om het leven onder wie negen van de tien daders. De enige overlevende van de tien terreurplegers zou hebben bekend dat hij in Pakistan is getraind.
Hij zou hebben verklaard dat hij was getraind door de verboden Pakistaanse terreurgroep Lashkar-e-Taiba. Een kopstuk van die beweging werd het afgelopen weekeinde opgepakt in Punjab bij de grens met India. Hij zou het brein zijn achter de aanslagen.

»
»
»