Er is in het kabinet onenigheid ontstaan over het paddoverbod, vooral over de manier waarop dat moet worden gehandhaafd.
CDA minister Klink ging ervan uit dat de politie dat doet, maar voor PvdA-minister Ter Horst, die over de politie gaat, is dat nog geen uitgemaakte zaak.
De PvdA in de Tweede Kamer wil, om de impasse te doorbreken, dat er speciale paddo-teams worden opgericht.
De belangenvereniging van smartshophouders vindt het volkomen logisch dat het kabinet ruzie maakt over het paddoverbod. Een woordvoerder van de Vereniging Landelijk Overleg Smartshops zei tegen de NOS: 'Deze verwarring in het kabinet bewijst alleen maar hoe onnadenkend het besluit is genomen'.
Sinds maandag mogen geen verse paddo's meer worden verkocht. De Amsterdamse burgemeester Cohen zei direct dat hij de maatregel voorlopig niet uitvoert, omdat er veel onduidelijkheden zijn. Zo zijn de verboden paddo's moeilijk te onderscheiden van gewone eetbare paddestoelen.
Onenigheid kabinet over paddoverbod
Nieuws
- 01:35 Buitenland Jennifer Aniston op Walk of Fame
- 01:16 Binnenland A4 uren dicht na achtervolging
- 01:05 Economie ING Direct USA verkocht
- 00:58 Buitenland Excuses van mormonen
- 14-02 Binnenland Gestolen werken Appel gevonden
- 14-02 Binnenland Nederlandse satelliet gelanceerd
- 14-02 Binnenland Bom Twente ontploft morgen
- 14-02 Binnenland Sietske H. wil psychisch onderzoek
- 14-02 Buitenland 'Rusland aan kernramp ontsnapt'
- 14-02 Binnenland A27 bij Oosterhout weer open
- 14-02 Politiek Nieuw misbruikonderzoek Deetman
- 14-02 Binnenland 'Eigenaar' 1700 auto's wint zaak
- 14-02 Economie Besluit over Griekenland uitgesteld
- 14-02 Politiek Wilders verrast door reacties video, audio
- 14-02 Politiek Schultz: meer bemoeien met NS
- 14-02 Buitenland 'Xenofobie in Nederland alarmerend' video
- 14-02 Buitenland Ook meldpunt buitenlanders in Italië
- 14-02 Buitenland Arrestaties in Bahrein na rellen audio, video
- 14-02 Binnenland 'Beveiliging Baby-Dump voldoende'
- 14-02 Economie Campagne voor digitale acceptgiro video, audio
- Bekijk het volledige nieuwsarchief
Video Gerelateerde video
Onenigheid over paddoverbod
In het kabinet is gedoe ontstaan over het paddoverbod. CDA-minister Klink ging ervan uit dat de politie het verbod handhaaft, maar... PvdA-minister Ter Horst, die over de politie gaat, vindt dat geen goed idee. De PvdA in de Tweede Kamer heeft wel een oplossing: speciale paddo-teams....
Video en Audio
-
» Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 171 keer afgespeeld -
» Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1301 keer afgespeeld -
» 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 3166 keer afgespeeld
