Indiaase commando's hebben vanochtend een Nederlander uit het Trident hotel bevrijd. Dat heeft de Nederlandse consul-generaal in Mumbai, Hans Ramaker, bevestigd. De identiteit van de Nederlander wordt geheim gehouden.
De man is ongedeerd.
Hij heeft twee dagen verscholen gezeten in een kamer van het hotel, samen met twee anderen. De man maakte angstige uren mee, maar maakt het naar omstandigheden goed.
De Nederlandse ambassade was op de hoogte van de aanwezigheid van de man in het hotel. Ramaker heeft verschillende keren geprobeerd hem te bereiken op zijn mobiele telefoon, maar dat is door de slechte verbindingen in de stad niet gelukt.
Andere Nederlanders
Volgens het consulaat was deze man de enige Nederlander die vastzat in de bestormde hotels. Verder worden er geen Nederlanders vermist.
Wel gaat het consulaat nog geruchten na van een andere Nederlands slachtoffer.
Vanuit Nederland kwamen er berichten dat een man uit Maastricht gewond in een ziekenhuis zou zijn opgenomen, maar navraag bij ziekenhuizen in de miljoenenstad heeft niks opgeleverd.

»
»
»