Sinds de lancering vorige week hebben ruim 50.000 mensen zich aangemeld voor Amber Alert, een systeem waarmee ontvoerde kinderen opgespoord kunnen worden.
De politie kan hiermee met één druk op de knop massaal alarm slaan bij een kindontvoering. Er wordt dan een opsporingsbericht met een foto van het kind verstuurd naar internetsites, bedrijven, mailboxen en mobiele telefoons.
De politie is blij met de grote belangstelling voor Amber Alert. Er was gerekend op 20.000 aanmeldingen in de eerste week.
Duizenden aanmeldingen Amber Alert
Nieuws
- 01:35 Buitenland Jennifer Aniston op Walk of Fame
- 01:16 Binnenland A4 uren dicht na achtervolging
- 01:05 Economie ING Direct USA verkocht
- 00:58 Buitenland Excuses van mormonen
- 14-02 Binnenland Gestolen werken Appel gevonden
- 14-02 Binnenland Nederlandse satelliet gelanceerd
- 14-02 Binnenland Bom Twente ontploft morgen
- 14-02 Binnenland Sietske H. wil psychisch onderzoek
- 14-02 Buitenland 'Rusland aan kernramp ontsnapt'
- 14-02 Binnenland A27 bij Oosterhout weer open
- 14-02 Politiek Nieuw misbruikonderzoek Deetman
- 14-02 Binnenland 'Eigenaar' 1700 auto's wint zaak
- 14-02 Economie Besluit over Griekenland uitgesteld
- 14-02 Politiek Wilders verrast door reacties video, audio
- 14-02 Politiek Schultz: meer bemoeien met NS
- 14-02 Buitenland 'Xenofobie in Nederland alarmerend' video
- 14-02 Buitenland Ook meldpunt buitenlanders in Italië
- 14-02 Buitenland Arrestaties in Bahrein na rellen audio, video
- 14-02 Binnenland 'Beveiliging Baby-Dump voldoende'
- 14-02 Economie Campagne voor digitale acceptgiro video, audio
- Bekijk het volledige nieuwsarchief
Video Gerelateerde video
Ruim 50.000 aanmeldingen voor Amber Alert
Er bestaat grote belangstelling voor Amber Alert, het landelijk waarschuwingssysteem voor kindontvoeringen. Ruim 50.000 mensen... hebben zich inmiddels aangemeld.
Video en Audio
-
» Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 230 keer afgespeeld -
» Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1341 keer afgespeeld -
» 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 3277 keer afgespeeld
