De Belgische regering richt een fonds op om aandeelhouders van Fortis te compenseren. In het fonds komt de winst terecht die de Belgische overheid zal maken op de verkoop van Fortis België aan de Franse bank BNP Parisbas.
België is betaald met aandelen en daardoor bezit het nu ruim 11 procent van BNP Paribas. Het geld dat België verdient door zijn deelname in de bank wordt in het fonds gestort.
Fortis-aandeelhouders krijgen een coupon die ze in 2014 kunnen omruilen voor geld. Per persoon worden maximaal 5000 aandelen vergoed. Ondernemers komen niet in aanmerking voor de compensatieregling.
De Belgische premier Leterme hoopt dat met deze regeling de handel in aandelen Fortis kan worden hervat.
Fonds voor Belgische Fortis-beleggers
Nieuws
- 04:00 Binnenland Crossers verongelukt in Drenthe
- 01:58 Buitenland Marokkanen betogen tegen regering
- 01:06 Buitenland VN veroordeelt bloedbad Houla audio, video
- 00:19 Binnenland Twee doden bij brand in Limburg
- 27-05 Binnenland Jongen onder trein op station Breda foto
- 27-05 Binnenland Auto rijdt terras op: één gewonde
- 27-05 Binnenland Baby na brand overleden
- 27-05 Binnenland 'Al-Shabaab heeft terreurcel in NL'
- 27-05 Buitenland Veiligheidsraad praat over Houla video
- 27-05 Binnenland 250.000 mensen op Dunya Festival
- 27-05 Buitenland Gouden Palm voor Haneke-film video
- 27-05 Binnenland Voorman Sharia4Holland opgepakt video
- 27-05 Binnenland Nederlander steekt familie neer
- 27-05 Binnenland Veel vermiste kinderen op stranden
- 27-05 Binnenland Door crisis minder adopties video
- 27-05 Binnenland Lichaam gevonden in Engelermeer
- 27-05 Binnenland Agente niet meer in levensgevaar
- 27-05 Binnenland Pinksterviering trekt 55.000 mensen video
- 27-05 Politiek De Hond: VVD levert al 9 zetels in
- 27-05 Binnenland Kritiek op politieoptreden A'dam audio
- Bekijk het volledige nieuwsarchief
Video en Audio
-
»
Gouden Palm voor Haneke
Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 380 keer afgespeeld
-
»
VN veroordeelt bloedbad in Syrië
Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 265 keer afgespeeld
-
»
Voorman Sharia4Holland opgepakt
Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1314 keer afgespeeld
