Drugs onderweg naar NL onderschept

In België is 500 kilo cocaïne gevonden in een container die op weg was naar Rotterdam.



De smokkel werd in de haven van Antwerpen ontdekt na een tip. De container kwam uit Equador en was verder gevuld met dozen tonijn, die bestemd waren voor een Nederlandse supermarkt.



Geen aanhoudingen


Nadat de cocaïne eruit was gehaald, stuurde de douane de lading door naar Rotterdam, in de hoop dat daar duidelijk zou worden voor wie de drugs bestemd waren.



Maar behalve de supermarkt, die volgens justitie te goeder trouw was, kwam niemand zich melden. De 500 kilo cocaïne heeft een straatwaarde van zo'n 25 miljoen euro.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 251 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1258 keer afgespeeld

Meer video en audio