Achttien doden bij vliegtuigongeluk Nepal

Vliegtuigongeluk in Nepal



Bij een vliegtuigongeluk in Nepal zijn achttien mensen om het leven gekomen, onder wie twaalf Duitsers en twee Australiërs.



Alleen de piloot overleefde de crash; hij ligt zwaargewond in het ziekenhuis. De inzittenden zaten in een klein tweemotorig vliegtuig van de maatschappij Yeti Airlines.



Het stortte kort voor de landing neer op het vliegveld van de stadje Lukla, zo'n 150 kilometer ten oosten van de Nepalese hoofdstad Kathmandu.







Het vliegveld is in de jaren 60 aangelegd door bergbeklimmer Edmund Hillary, om bergsporters naar de Mount Everest te brengen en om de plaatselijke sherpa-gemeenschap te steunen.



Het vliegveld geldt als een van de gevaarlijkste ter wereld.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Doden bij vliegtuigongeluk in Nepal

Bij een ongeluk met een vliegtuig in Nepal zijn zeker 18 mensen omgekomen. Onder de doden zijn 12 Duitse toeristen.

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 251 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1258 keer afgespeeld

Meer video en audio