Deel winkelcentrum Spijkenisse uitgebrand

Brand in Spijkenisse (Foto: Henrik-Willem Hofs/NOS)



Foto: Henrik-Willem Hofs

In Spijkenisse is een deel van een winkelcentrum uitgebrand. Het vuur ontstond gisteravond in een C1000 in winkelcentrum Waterland.



De supermarkt en zeven winkels gingen in vlammen op; een aantal andere winkels raakte beschadigd. De brand sloeg over naar een naastgelegen sporthal, maar die lijkt niet al te zwaar beschadigd.







Negentig huizen rond het winkelcentrum werden ontruimd. De bewoners werden opgevangen in een buurtcentrum en een hotel. De brandweer van Spijkenisse rukte uit met groot materieel. Zo'n 130 brandweerlieden waren betrokken bij het blussen van de brand.



Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Deel winkelcentrum Spijkenisse afgebrand

In Spijkenisse is een deel van een winkelcentrum afgebrand.

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 367 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 250 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1233 keer afgespeeld

Meer video en audio