Toppers vragen om winnend lied

De Toppers, het trio dat Nederland gaat vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival in mei 2009, heeft zich - geheel in stijl - in Amsterdam gepresenteerd.



Per jetski verplaatsten René Froger, Gerard Joling en Gordon zich over het water vanaf Hotel L'Europe naar het Amstel Hotel. Er werd vuurwerk afgestoken en er was rook.







Winnende lied

De Toppers dagen iedereen in Nederlanders uit om "het winnende lied" te schrijven voor het de 54ste editie van het Songfestival, dat in Moskou wordt gehouden.



300908_toppers_jetski_204Tussen nu en 23 november kunnen composities van maximaal drie minuten worden ingezonden (met tekst en contactgegevens). Het adres: Songfestival, Postbus 28550, 1202 LN Hilversum.



Op 1 februari 2009 kiest het Nederlandse publiek, dat er volgens het trio eindelijk weer eens ouderwets bij betrokken wordt, het lied dat de Toppers in Moskou ten gehore zullen brengen.  



De Toppers, die in vier jaar tijd 850.000 concertkaartjes verkochten - zien hun deelname aan het liedjesfestijn als een buitenkansje om de rest van Europa kennis te laten maken hun succesformule.



Foto's: Tanja Braun

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

De Toppers vragen om liedje

De Toppers: de zangers René Froger, Gerard Joling en Gordon, geven iedereen in Nederland de kans voor hen een liedje voor het... Eurovisie Songfestival te schrijven. Dat maakte het drietal bekend op een persconferentie.

Video en Audio

Meer video en audio