Vergoeding woekerpolisaffaire

Delta Lloyd heeft als eerste grote verzekeraar een regeling getroffen met gedupeerden in de woekerpolisaffaire. De verzekeraar trekt daar 300 miljoen euro voor uit.



De Stichting Woekerpolisclaim heeft met het voorstel van Delta Lloyd ingestemd. Wat dat de individuele polishouder oplevert, is nog niet duidelijk.



Claims

Een andere organisatie waarin veel gedupeerden zich hebben verzameld, de stichting Verliespolis, is nog niet akkoord.



In totaal zijn er de afgelopen jaren zo'n 6,5 miljoen woekerpolissen verkocht. Door de hoge kosten vallen de opbrengsten voor veel mensen tegen. De organisaties van gedupeerden hebben ook tegen andere verzekeraars claims ingediend.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 333 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 210 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1081 keer afgespeeld

Meer video en audio