Thaksin verkoopt zijn voetbalclub

De Thaise ex-premier Thaksin verkoopt zijn voetbalclub Manchester City. Hij heeft daarover overeenstemming bereikt met een groep investeerders uit Abu Dhabi.

Problemen

Thaksin kocht de club iets meer dan een jaar geleden, maar die periode is overschaduwd door de problemen die hij heeft in zijn thuisland.

Daar is een arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd wegens corruptie.

Bevroren

Vorige maand kwam hij niet opdagen op de rechtszitting. Zolang die kwestie speelt, zijn z'n Thaise rekeningen, ter grootte van naar schatting 800 miljoen dollar, bevroren.

Hoeveel de verkoop van Manchester City Thaksin oplevert, is niet bekend.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Loreen wint Eurovisiesongfestival Video De Zweedse Loreen heeft het 57-ste Eurovisiesongfestival gewonnen. Zij kreeg met haar nummer...27 mei 2012, 104 keer afgespeeld
  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 6377 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 4956 keer afgespeeld

Meer video en audio