Vrouw vast na vondst babylijkjes

De politie in Duitsland heeft in een kelder van een huis drie babylijkjes gevonden. De lichamen waren verborgen in een diepvrieskist en lagen er vermoedelijk sinds de jaren tachtig. 

In het huis in Wenden, in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen, woont een echtpaar met drie kinderen. 

Volgens de Duitse televisie werden de lijken gevonden door een 18-jarige zoon. Hij opende de vrieskist toen hij op zoek was naar voedsel en trof de lijkjes aan. 

Samen met zijn ouders reed hij naar het politiebureau om zijn vondst te melden. De 44-jarige moeder is kort daarop gearresteerd. 

Toegegeven

Volgens de politie heeft ze "stukje bij beetje" over haar handelwijze gesproken en toegegeven dat zij zich van de kinderen heeft ontdaan. 

De vrouw is sinds haar aanhouding onder psychiatrische behandeling. 

De politie heeft sectie verricht op de lijkjes. Vermoedelijk zijn de drie dode kinderen wel levend ter wereld gekomen.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Drie babylijkjes gevonden in Duitsland

Een gruwelijke vondst in Wenden, in de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen. Daar werden drie babylijkjes in een vrieskist... aangetroffen. Vermoedelijk liggen de lijkjes er al sinds het einde van de jaren tachtig.

Video en Audio

Meer video en audio