In Rotterdam wordt vandaag geen post bezorgd. Medewerkers van TNT staken en brengen alleen rouwbrieven en medische post rond.
Volgens vakbond Abvakabo had om middernacht 80 procent van de postsorteerders zich als staker ingeschreven. De werknemers van TNT willen een loonsverhoging van 3,5 procent. Het bedrijf biedt anderhalf procent.
Pas als de bonden bereid zijn de arbeidsvoorwaarden te versoberen, wil TNT nog eens anderhalf procent loonsverhoging geven. Volgens TNT kan het postbedrijf alleen op die manier de concurrentie aan.
Rotterdam is de derde stad waar wordt gestaakt. Eerder werd al een dag geen post bezorgd in Den Haag en Amsterdam. De bonden willen op 27 mei een landelijke staking houden.
Deel deze pagina
»
»
»