Geen bedrijventerrein Hoeksche Waard

De aanleg van een groot bedrijventerrein in de Hoeksche Waard onder Rotterdam is van de baan, in elk geval tot 2020. 

Betrouwbare bronnen melden dat het kabinet morgen een streep zet door het omstreden plan. 

Het terrein zou 350 voetbalvelden groot worden, en vlak naast een beschermd landschapsgebied worden aangelegd. 

12 jaar

De komst van het bedrijventerrein stuit al twaalf jaar op verzet van milieugroeperingen.

Die vinden dat verpauperde industrieterreinen in de buurt moeten worden opgeknapt, in plaats van weer een nieuw terrein aan te leggen. 

En dat is precies wat het kabinet nu zegt: bedrijven kunnen prima terecht op bestaande terreinen in de Hoeksche Waard, die worden opgeknapt.

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Bedrijventerrein Hoeksewaard gaat niet door

De aanleg van een groot bedrijventerrein in de Hoeksewaard in Zuid-Holland gaat niet door. Bronnen rond het kabinet melden de NOS... dat er morgen een streep gaat door het omstreden plan, in ieder geval tot 2020. De komst van bedrijven uit de Rotterdamse haven naar het landschap van de Hoeksewaard stuit op veel verzet van milieugroeperingen.

Video en Audio

Meer video en audio