Ramos-Horta in openbaarheid

De president van Oost-Timor Ramos-Horta heeft voor het eerst sinds de aanslag op zijn leven weer in het openbaar gesproken. 

Gezeten voor de vlag van zijn land bedankte hij de medische staf van het Australische ziekenhuis waar hij verblijft voor het redden van zijn leven. 

Op 11 februari pleegden rebellen een aanslag op Ramos-Horta toen hij een wandeling maakte in de buurt van zijn huis. 

In coma gehouden

De president raakte levensgevaarlijk gewond en werd na een spoedoperatie naar Australië gevlogen. 

In een ziekenhuis in Darwin werd hij enkele dagen in coma gehouden. Bij de aanslag op Ramos-Horta werd de rebellenleider Reinado gedood. 

Tegelijkertijd was er ook een aanslag op premier Gusmao. Die bleef ongedeerd.  

Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Neergeschoten Horta spreekt weer in het openbaar

De Oost-Timorese president Ramos Horta heeft voor het eerst weer in het openbaar gesproken. Ramos Horta werd een maand geleden voor... zijn huis neergeschoten door rebellen en overleefde de aanslag ternauwernood.

Video en Audio

Meer video en audio