Vlottrekken Artemis opnieuw mislukt

Een nieuwe poging om de Artemis vlot te trekken mislukt. Net als vanmorgen brak de kabel bij de poging het schip de zee in te trekken. 

De Artemis liep maandag in een zware storm op het strand, toen deze probeerde de haven van de badplaats Les Sables d'Olonne te bereiken. Een eerdere poging, vanochtend om de Artemis van het strand te krijgen, werd al afgeblazen en de hele dag is hard gewerkt om het schip los te krijgen . 

De Artemis ligt na de acties van vanmorgen met de achterkant richting zee. De eigenaar van het schip geeft het niet op en laat een Nederlands bedrijf dat gespecialiseerd is in het graven van vaargeulen overkomen.



Deel deze pagina

Nieuws

Video Gerelateerde video

Geen nieuwe poging vlottrekken Artemis

Een nieuwe poging om het Nederlandse schip dat in Frankrijk op de kust is gelopen, vlot te trekken, gaat niet door. Gisteren werd... wel een poging gedaan om met een sleepboot de kustvaarder Artemis van het strand te trekken, toen brak de sleepkabel. Vanavond staat een nieuwe poging gepland. Correspondent Saskia Dekkers.

Video en Audio

Meer video en audio