Moddergooien hoort erbij in campagnes

Beschuldigingen, roddels, achterklap, geruchten. Het zijn vaste waarden in de Amerikaanse verkiezingscampagnes. Niemand houdt ervan, iedereen belooft elk verkiezingsjaar jaar déze keer een nette campagne te voeren, maar elke keer wordt er uiteindelijk toch weer stevig met modder gegooid. 

In 2004 werd John Kerry het slechtoffer van de Swift Board Veterans, een groepje veteranen die met succes Kerry's verleden als oorlogsheld ondermijnden. De mannen hadden de verhalen over Kerry grotendeels uit hun duim gezogen. 

Ron Linker sprak met Allan Raymond. Hij is een voormalige campagne-medewerker van de Republikeinen en bedenker van bedenkelijke verkiezingsstrategieën, die hem zelfs in de gevangenis deden belanden. 



Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 1273 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 473 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 2558 keer afgespeeld

Meer video en audio