Nepal zoekt naar vermisten

Nepalese hulpverleners zoeken vandaag verder naar mensen die worden vermist na het instorten dinsdag van een brug over de rivier Bheri, 380 kilometer ten westen van de hoofdstad Kathmandu.

De politie meldt volgens het ANP dat het dodental door het instorten van de brug tot vijftien is opgelopen.

Dinsdag repten de autoriteiten nog van dertien doden. 

Vermist

Een politiewoordvoerder zou gezegd hebben dat negen mensen als vermist zijn opgegeven. De Nepalese autoriteiten hebben voor de reddingsoperatie honderden mensen ingezet. 

Dinsdag zijn al veel overlevenden uit de rivier Bheri gehaald. Ongeveer dertig mensen zijn met verwondingen naar ziekenhuizen overgebracht. 

De vijfhonderd meter lange brug stortte in onder het gewicht van vierhonderd tot vijfhonderd voetgangers die op weg waren naar een religieus festival. 

De politie vermoedt dat een van de pilaren van de brug het begaf.

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 1273 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 473 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 2558 keer afgespeeld

Meer video en audio