Geen vervolging directieleden TCA

De drie ex-directieleden van de Taxi Centrale Amsterdam (TCA) worden niet strafrechtelijk vervolgd. Volgens het Openbaar Ministerie in Amsterdam is er te weinig bewijs. 

Justitie begon in 2000 een onderzoek naar de drie. Ze zouden zich schuldig hebben gemaakt aan het leiden van een criminele organisatie, het aanzetten tot geweld en oplichting. 

Na het horen van een groot aantal getuigen vond justitie te weinig aanknopingspunten voor vervolging. Zelf heeft het drietal de beschuldigingen altijd tegengesproken. 

Lichtere verdenkingen

Tijdens getuigenverhoren is wel een aantal nieuwe, lichtere verdenkingen ontstaan, zoals premiefraude, het opstellen van valse declaraties en belastingfraude. 

Ook deze vergrijpen gaat het OM niet vervolgen, omdat niet vaststaat of ze tot een straf kunnen leiden. 

Justite heeft het onderzoek hiernaar overgedragen aan de belastingdienst en de bedrijfsvereniging.  

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Duitse was slavin in Bosnië Video Een Duits meisje van 19 jaar is jarenlang als een slavin gebruikt. Ze werd vastgehouden door een...27 mei 2012, 672 keer afgespeeld
  • » Drukte op wegen naar stranden Video De politie vraagt strandbezoekers om morgen de auto thuis te laten. Het mooie pinksterweer lokt...27 mei 2012, 301 keer afgespeeld
  • » Binnenlands weerbericht 27 mei 2012 Video Het binnenlands weerbericht van zondag 27 mei 2012 met Marco Verhoef.27 mei 2012, 2385 keer afgespeeld

Meer video en audio