De zanger Arne Jansen, vertolker van de hit 'Meisjes met rode haren', is in zijn woonplaats Silvolde overleden.
"Hij heeft het eeuwige verkozen boven het heden", aldus zijn manager Menno Muis.
"Hij was een zeer geliefd artiest. Hij was de laatste weken overspannen en down. Wisten we maar wat er in zijn hoofd afspeelde. Ik maakte me wel zorgen over hem, maar het is onverwacht gekomen", zegt Muis.
Jansen is 56 jaar geworden.
Rasartiest
Jansen scoorde nooit meer zo'n grote hit als 'Meisjes met rode haren', maar gaf nog wel regelmatig concerten door heel Nederland.
"Ik ben een rasartiest. Of ik nu voor veertig- of twintigduizend mensen sta, het plezier spat er van af. Het is een gevoel van twee kanten. Een klik. Een leven zonder muziek is voor mij ondenkbaar."
In 2007 kreeg hij, na een hertelling van het aantal verkochte hits, alsnog een gouden album voor 'Meisjes met rode haren'. In totaal gingen er 35 jaar geleden 150.000 exemplaren van de single over de toonbank.
Andere hits van Jansen waren 'Ik heb de hele nacht' , 'Julie', 'Mooie Meisjes' en 'Zeven brieven'.
De zanger zou op 22 december optreden tijdens het Giga Piratenfestijn in het Gelredome in Arnhem. Volgens zijn manager wordt tijdens dat concert zeker stilgestaan bij het overlijden van de zanger.
Deel deze pagina

»
»
»