Jonge kunstenaars ontvangen prijs

De kunstenaars Pascal van der Graaf, Simon Hemmer, Malin Persson en Marjolijn de Wit hebben de Koninklijke Prijs voor de Vrije Schilderskunst 2007 ontvangen. 

De jonge kunstenaars kregen die in het Gemeentemuseum Den Haag hun prijs uit handen van koningin Beatrix.

De Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst is een aanmoedigingsprijs, de winnaars ontvangen een bedrag van 6000 euro. 

Tentoonstelling

Na de feestelijke uitreiking opent de koningin een tentoonstelling waar de winnende werken en een selectie uit de overige ingezonden schilderijen te zien zijn. 

De tentoonstelling in het Gemeentemuseum Den Haag is geopend van 20 oktober 2007 tot en met 6 januari 2008. 



Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Protesten Bahrein een jaar later Video Precies een jaar geleden begonnen op dat eilandstaatje in het Midden-Oosten protesten tegen het...15 feb 2012, 135 keer afgespeeld
  • » Proces Turks voetbalschandaal begonnen Video In Turkije is het proces over omkoping in de nationale voetbalcompetitie begonnen. Bijna 100 mensen...14 feb 2012, 1252 keer afgespeeld
  • » 'Timosjenko wordt gemarteld in cel' Video Tegen een oud-minister in Oekraïne is 4,5 jaar gevangenisstraf geëist wegens verduistering van...14 feb 2012, 3058 keer afgespeeld

Meer video en audio