Website van het Jaar: Postbank.nl

De Postbank heeft volgens het publiek de Beste Website van 2005. 

Men kon de afgelopen maand stemmen op 126 genomineerde internetpagina's in 11 categorieën. In totaal werden meer dan 625.000 stemmen uitgebracht. 

Van de winnaars in de verschillende categorieën haalde Postbank.nl de meeste stemmen. Ruim 600.000 mensen kozen in de categorie Financieel de Postbank als winnaar. 

Andere categorieën

In de categorie nieuws won Nu.nl. Marktplaats werd eerste in de categorie E-commerce. Tijdens een feestelijke prijsuitreiking in Amsterdam werden verder onder meer Hotmail (ICT) en Google (portalen) gehuldigd.

Ook vorig jaar werd de winnaar in de categorie Financieel de Website van het Jaar. Toen was dat Rabobank.nl

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Chinees gered uit rivier Video Een 60-jarige Chinees was met zijn auto in een rivier gekomen in de provincie Hunan. De brandweer...26 mei 2012, 2085 keer afgespeeld
  • » Butler paus aangeklaagd Video Een butler van de paus, Paolo Gabriele, is formeel aangeklaagd voor het illegaal in bezit hebben...26 mei 2012, 1373 keer afgespeeld
  • » 134 miereneters onderschept in Thailand Video In Thailand heeft de douane meer dan honderd schubdieren, een soort miereneters, in beslag genomen.26 mei 2012, 2149 keer afgespeeld

Meer video en audio