Borsato 'Artist of the Decade'

Marco Borsato is tijdens de TMF Awards uitgeroepen tot 'Artist of the Decade'. Voor de tiende keer op rij won hij ook de prijs voor beste Nederlandse zanger. 

Muziekzender TMF vierde gisteravond in Rotterdam zijn tienjarig bestaan, met een gratis concert op de Wilhelminapier. Tegelijkertijd werden in Ahoy' de TMF Awards uitgereikt. 

Optredens

Er waren optredens van onder meer Within Temptation, Kane, Jamie Cullum, Lange Frans en Baas B en Di-Rect.

Naast Borsato wonnen ook Lange Frans en Baas B twee prijzen, die voor beste urban en beste video. DJ Tiësto sleepte zelfs drie awards in de wacht, voor beste dance, de Radio 538 Single Award en een Lifetime Achievement Award.

Anouk kreeg de prijs voor beste Nederlandse zangeres en Within Temptation werd uitgeroepen tot beste Nederlandse rockgroep. 

Beste nieuwkomer was Ali B. "Normaal heb ik altijd een grote bek, nu weet ik niet meer wat ik moet zeggen", luidde de reactie van de rapper. Ali B presenteerde de show in Ahoy' samen met Marco Borsato en VJ Renate.

Internationale winnaars

Slechts drie internationale winnaars kwamen hun prijs persoonlijk ophalen. Special D was naar Rotterdam gekomen om de prijs voor beste dance artiest in ontvangst te nemen. Faithless won de award voor beste video en Girls Aloud kreeg de prijs voor beste Britse act. Beste nieuwkomer internationaal was Natasha Bddingfield. 

Deel deze pagina

Nieuws

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 438 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 310 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1527 keer afgespeeld

Meer video en audio