Britse bejaarden-aanrander opgepakt

De Night Stalker De Night Stalker Scotland Yard

De Londense politie heeft na twaalf jaar onderzoek een man opgepakt die meer dan 100 misdrijven tegen ouderen zou hebben gepleegd. Zijn slachtoffers waren tussen de 68 en 93 jaar oud. Zelf is de man 52.

De ouderen werden 's nachts beroofd en aangerand in hun eigen huis. Soms werden ze ook verkracht. De man ging berekenend te werk, zegt de politie.

Slachtoffers
Vaak schakelde hij vooraf de stroom uit, zodat hij zijn slachtoffers in het donker kon overvallen en hun telefoon niet werkte.

De aanvallen werden in de afgelopen twintig jaar gepleegd. Eind jaren 90 begon de politie een groot onderzoek. Sindsdien zijn ruim 2000 DNA-tests afgenomen.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 433 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 300 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1511 keer afgespeeld

Meer video en audio