Werkgeversorganisatie VNO-NCW ziet niets in een kabinet met de PVV of de SP.
VNO-NCW-directeur Van Kesteren zegt dat een kabinet met de partij van Geert Wilders leidt tot instabiliteit. Dat is volgens hem schadelijk voor het Nederlandse bedrijfsleven.
Volgens Van Kesteren brengt de PVV Nederland niet veel goeds en is onze open economie niet gebaat bij belemmeringen op grond van huidskleur of religie. De werkgeversdirecteur zegt dat er een gelijke arbeidsmarkt voor iedereen moet zijn.
Wolven
In een kabinet met de SP ziet Van Kesteren evenmin iets, want ook dat leidt volgens hem tot instabiliteit. Van het "politiek avonturisme" van de SP moet hij niets hebben.
De PVV is boos over de opmerkingen van Van Kesteren en zegt dat hij "meehuilt met de linkse wolven in het bos". Volgens Wilders is de suggestie dat zijn partij belemmeringen opwerpt op basis van huidskleur onjuist, onsmakelijk, vals en demoniserend.
Deel deze pagina
»
»
»