Klink laakt prikbeleid huisartsen

Minister Klink roept huisartsen op zich te houden aan de afspraken over inentingen tegen Mexicaanse griep. Hij krijgt signalen dat huisartsen nu al kinderen van 6 maanden tot 5 jaar vaccineren, terwijl de afspraak is dat dat pas over twee weken gebeurt.

Ook worden soms topsporters ingeënt. Volgens Klink ontstaat daardoor het risico dat er onvoldoende vaccins zijn voor bijvoorbeeld ouderen en mensen met aandoeningen.

Het ministerie wijst er verder op dat de risicogroepen van hun huisarts een vaccin van een andere fabrikant krijgen dan kinderen bij de GGD's.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Gouden Palm voor Haneke Video De Gouden Palm van het filmfestival van Cannes gaat dit jaar naar de Oostenrijkse regisseur Michael...28 mei 2012, 433 keer afgespeeld
  • » VN veroordeelt bloedbad in Syrië Video De VN-veiligheidsraad heeft het geweld van het Syrische regeringsleger veroordeeld. Dat gebeurde in...28 mei 2012, 300 keer afgespeeld
  • » Voorman Sharia4Holland opgepakt Video De politie heeft een voorman van Sharia4Holland opgepakt. Het is een man van 29 uit Woerden....28 mei 2012, 1511 keer afgespeeld

Meer video en audio