Tom de Ridder niet meer op radio

De werkelijke reden voor het stoppen met de reclamespotjes is niet bekendgemaakt» De werkelijke reden voor het stoppen met de reclamespotjes is niet bekendgemaakt buxx / Flickr / CC / by-nc-nd

MKB Brandstof haalt de reclamespotjes met Tom de Ridder van de radio. Ze worden met onmiddellijke ingang niet meer uitgezonden. Op de website schrijft MKB Brandstof dat Tom de Ridder "stemproblemen" heeft.

De werkelijke reden voor het stoppen met de reclamespotjes is niet bekendgemaakt, maar over het algemeen zijn de spotjes van MKB Brandstof weinig geliefd. Zo waren ze in 2012 genomineerd voor het Houten Reclameblok van de Coen & Sander Show op 3FM voor de meest irritante radioreclame.

Een woordvoerder van MKB Brandstof wenst Tom de Ridder "veel beterschap".

Storend

Vorige week distantieerde brancheorganisatie MKB-Nederland zich van de spotjes. Directeur Leendert-Jan Visser vindt het vervelend dat veel ondernemers denken dat zijn brancheorganisatie achter de reclames van MKB Brandstof zit.

Visser zei in het radioprogramma Goedemorgen Nederland dat hij nogal wat telefoontjes van ondernemers kreeg die zich aan de reclame storen of vragen waarom MKB-Nederland zoiets doet. Hij riep MKB Brandstof op verwarring te voorkomen.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Twee nieuwe arrestaties in Londen Video De politie in Londen heeft nog twee verdachten gearresteerd van de aanslag. Daarbij werd een...23 mei 2013, 5145 keer afgespeeld
  • » Steeds meer rellen in Stockholm Video Ook vanavond weer richten jongeren vernielingen aan. Al vier nachten op rij zijn er rellen in...23 mei 2013, 1928 keer afgespeeld
  • » Obama wil inzet drones beperken Video De Amerikaanse president Obama heeft vanavond een belangrijke speech gehouden over terrorisme en...23 mei 2013, 2074 keer afgespeeld

Meer video en audio