Toussaint achtste in finale

Kira Toussaint» Kira Toussaint NOS

Kira Toussaint heeft tijdens de EK kortebaan ook op de 50 meter rugslag niet kunnen zorgen voor een medaille.

Werd het achttienjarige talent op de 100 meter nog vierde, ditmaal eindigde ze als achtste. Toussaint had zich op beide afstanden als tweede geplaatst voor de finale.

In de finale was ze kansloos tegen het vuurwerk waar vooral Laure Manaudou voor zorgde. De ervaren Française greep in 26,78 de Europese titel.

De Waard sneuvelt in halve finales

Maaike de Waard viel maar net buiten de boot. De pas zestienjarige zwemster liet met 27,47 de negende tijd noteren.

In de ochtenduren was Esmee Bos al in de series achtergebleven, terwijl Sharon van Rouwendaal zich afmeldde af voor de series van de 400 meter vrije slag.

Deel deze pagina
Dit artikel zit in dossier...

EK kortebaan 2012

Video

EK kortebaan 2012: derde dag

Samenvatting van de derde dag van de EK kortebaan in Chartres.

Video Reactie

Toussaint was niet aan het zwemmen

Kira Toussaint heeft tijdens de EK kortebaan op de 50 meter meter rugslag niet kunnen zorgen voor een plak. Ze werd vierde.

Video en Audio

  • » Excuses García aan Woods Video De Spaanse golfer Sergio García heeft zijn excuses gemaakt aan Tiger Woods. Garçia maakte onlangs...23 mei 2013, 921 keer afgespeeld
  • » Netzer over succes Duits voetbal Video Bayern München en Borussia Dortmund spelen zaterdag de geheel Duitse finale van de Champions...22 mei 2013, 4696 keer afgespeeld
  • » Van Veen over staat vrouwenbasketbal Audio Woensdag maakte de Nederlandse Basketbalbond bekend dat het talentenprogramma van het...22 mei 2013, 110 keer afgespeeld

Meer video en audio