Cavendish van Sky naar Quick-Step

Mark Cavendish» Mark Cavendish EPA

Wielrenner Mark Cavendish zet zijn loopbaan voort bij Omega Pharma - Quick-Step.

De Britse topsprinter komt over van Team Sky, waar hij te weinig kansen ziet voor zichzelf om in de drie grote rondes voor meerdere dagsuccessen te gaan.

Hoewel Cavendish in de Tour de France van 2012 drie ritzeges boekte, reed Sky in Frankrijk voornamelijk voor de gele trui van kopman Bradley Wiggins.

De 27-jarige sprinter reed een jaar voor Sky en schonk de Britse ploeg vijftien zeges. Hij tekende in België een contract voor drie jaar.

Deel deze pagina
Dit artikel zit in dossier...

Jaaroverzicht 2012

Video en Audio

  • » 1988: penaltyserie PSV-Benfica Video De strafschoppenserie tussen PSV en Benfica in de finale van de Europa Cup I in mei 1988.25 mei 2013, 4773 keer afgespeeld
  • » 1988: Koeman zag "betere 2e helft" Video De reactie van PSV-verdediger Ronald Koeman na het winnen van de finale van Europa Cup I in mei...25 mei 2013, 883 keer afgespeeld
  • » 1988: Droom Van Breukelen komt uit Video De reactie van PSV-doelman Hans van Breukelen na het winnen van de finale van Europa Cup I in mei...25 mei 2013, 1067 keer afgespeeld

Meer video en audio