»
De brandweer op het terrein van de Polderfair
Marc Hamer / NOS Het slechte weer van vanmorgen leidde in het hele land tot schade en problemen. Met name in Noord- en West-Nederland kwamen meldingen binnen. Er zijn geen berichten over gewonden.
In het Haga-Ziekenhuis in Den Haag zijn geen operaties mogelijk vanwege een lekkage in de buurt van de operatiekamers. Een deel van de operaties is verplaatst naar een andere locatie van het ziekenhuis, andere operaties zijn uitgesteld.
De Haagse brandweer kreeg verder veel meldingen van omgevallen bomen en stormschade.
Tenten
In Noordwijk werd een deel van de tenten van de huldiging van André Kuipers door de storm gegrepen. Deze zijn inmiddels door de eigenaar vastgezet.
In Middenbeemster is de eerste dag van landbouwevenement Beemster Polderfair afgelast. Er stond teveel water op de velden. De fair gaat morgen en zondag vooralsnog wel door. Op het evenement werden 20.000 mensen verwacht.
In Friesland stonden wegen blank en ook meldde een zorgcentrum in Sint Annaparochie wateroverlast. Ook uit andere delen van het land kwamen meldingen van stormschade en wateroverlast binnen.
video
video

»