Talansky winnaar in Ain

Garmin» Garmin AFP

De Amerikaanse renner Andrew Talansky heeft de Ronde van de Ain op zijn palmares bijgeschreven. Zijn leidende positie kwam tijdens de vijfde en laatste rit tussen Saint-Claude en Lelex niet in gevaar.

De slotetappe was een prooi voor de Fransman Thibault Pinot van FDJ-BigMat.

Talansky (Garmin) nam vrijdag het heft in handen door de rit naar Septmoncel te winnen en hij nam de leiderstrui van de Spanjaard Daniel Navarro over.

Daan Olivier van de continental-ploeg van Rabobank sluit de ronde knap af als vierde. De renner uit Oegstgeest finishte keurig in de eerste groep.



Deel deze pagina

Video en Audio

  • » Blom over doping bij Juventus Audio Ajax verloor in 1996 de Champions League-finale van Juventus. De Italianen wonnen na strafschoppen...21 mei 2013, 240 keer afgespeeld
  • » Twintig jaar CL: veel mooie goals Video Twintig jaar Champions League heeft veel mooie doelpunten opgeleverd. Een greep uit het archief.21 mei 2013, 1508 keer afgespeeld
  • » Finale Champions League: 25 mei Video Zaterdag 25 mei is bij de NOS de finale van de Champions League tussen Bayern München en Borussia...21 mei 2013, 869 keer afgespeeld

Meer video en audio