Paul Turner is grote reality-fan

Paul Turner, de opvallendste deelnemer van het tweede seizoen van The Voice of Holland, is een grote fan van reality- televisie. Dit zegt hij in een interview met dagblad Spits. Vanaf maandag is hij zelf te zien in een eigen reality-show bij RTL online: Paul en Pauline.

"Ik wil een Kardashian zijn! In dit programma kunnen mensen zien hoe ik ben en dat maakt het zo leuk. Daarbij zijn Pauline (bekend van Echte Gooische Meisjes) en ik zo'n leuk team", zegt de zanger tegen Spits.

Turner is ook bezig met zijn eerste single, een popliedje. Naar verwachting komt het nummer in september uit.

Deel deze pagina

Nieuws

NOS op 3

  • Yahoo Het is nu officieel: Yahoo! neemt Tumblr over Nu is het officieel, Yahoo! heeft aangekondigd blogplatform Tumblr over te nemen, voor 1,1 miljard dollar.
  • Krokussen in de lente NOS.nl: Lente 2013 in Top-5 koudste ooit Het is sinds 25 jaar eind mei niet meer zo koud geweest, meldt Weerplaza. De kans bestaat dat donderdag en vrijdag de temperatuurrecords van respectievelijk 10,4 en 10,9 graden worden verbroken.
  • In een kerk in Cothen branden kaarsjes voor Ruben en Julian Lichamen broertjes geborgen De lichamen van Julian en Ruben zijn vannacht geborgen en naar het Nederlands Forensisch Instituut gebracht. Officieel moet daar de identiteit nog worden vastgesteld. Al gaat de politie er sinds gisteravond wel vanuit dat het écht om de twee broertjes uit Zeist gaat