Passagiers geëvacueerd uit trein

Fyra-trein» Fyra-trein NOS

In Rotterdam heeft rond het middaguur een Fyra-trein een paar uur stil gestaan in een tunnel. Rond 300 passagiers zaten een uur vast voordat ze werden geëvacueerd.

De Rotterdamse GroenLinks-fractievoorzitter Arno Bonte zat ook in de trein. Volgens hem duurde het erg lang voordat er hulp kwam. De passagiers kregen ook nauwelijks informatie, zegt Bonte.

Volgens de NS was er een technisch probleem, maar waar de problemen precies door zijn veroorzaakt is nog niet bekend.

Hoogspanning

In februari stonden drie Fyra- en Thalys-treinen urenlang stil na een probleem met de hoogspanning. Passagiers zaten ook toen lang vast in de trein.

Rond twee uur was de Frya-trein weggesleept en werd de tunnel weer vrijgegeven.

Deel deze pagina

Video

Fyra-trein strandt in tunnel

In Rotterdam zijn vanochtend 300 passagiers uit een gestrande Fyra-trein gehaald nadat ze meer dan een uur in een tunnel hadden... vastgezeten.

Audio

  • 'Trein stond in een tunnel' In Rotterdam hebben vanochtend 300 passagiers zeker een uur in een gestrande Fyra-trein vastgezeten. De trein was op weg naar... Hoofddorp en kwam vast te zitten in de tunnel bij de Overschiese Kleiweg. Kees Rutten, woordvoerder van de NS.

Video en Audio

Meer video en audio