»
IMF-gebouw in Washington
AFP Het Internationaal Monetair Fonds (IMF) spreekt tegen dat het geen hulp meer wil geven aan Griekenland. Gisteren meldde het Duitse weekblad Der Spiegel dat het geduld van het IMF met de Griekse regering op is.
Een woordvoerder van het IMF zegt in een reactie dat het IMF Griekenland "blijft steunen om de economische problemen te overwinnen".
Kapitaalinjectie
Deze week zijn er gesprekken met de Griekse regering over de voortgang van de bezuinigingen en de noodzakelijke hervormingen. Het IMF, de Europese Unie en de Europese Centrale Bank moeten daarna groen licht geven voor een volgende kapitaalinjectie.
Zonder nieuwe lening kan Griekenland in augustus of september niet meer aan zijn financiële verplichtingen voldoen.
Deel deze pagina
»
»
»