Stallone huurt prive-detective in

Volgens website TMZ heeft Sylvester Stallone een prive-detective ingehuurd om de dood van zijn zoon Sage verder te onderzoeken. De acteur wil precies weten hoe zijn zoon overleed en hoe de tragedie tot stand is gekomen.

Volgens TMZ heeft Stallone een afspraak gehad met prive-detective Scott Ross. Eerder werkte deze detective al aan een zaak voor Michael Jackson en onderzocht hij de mishandeling van Rihanna door haar ex-vriend Chris Brown.

Bronnen van TMZ melden dat Stallone niet uitsluit dat er criminelen bij de dood van Sage betrokken zijn, ook al is daar geen bewijs voor.

Deel deze pagina

Nieuws

NOS op 3

  • Megaupload.com Data Megaupload-ers gewist: Dotcom razend Megaupload, dat bestaat zo ongeveer niet meer. Kim Dotcoms voormalige serveraanbieder Leaseweb heeft alle Europese gebruikersdata van de sharingsite zonder waarschuwing verwijderd. 690 servers zouden gewist zijn - voorgoed weg dus. En daar is Dotcom niet blij mee.
  • Kim Jong-un Noord-Korea: Mein Kampf-verraders "fysiek verwijderen" Hè gezellig, een stukje Noord-Koreaans nieuws tussendoor. Het gaat weer eens over landverraad, schorriemorrie en 'fysiek verwijderen' - dat wel 'vermoorden' zal betekenen. Kortom: de regering is boos. En dat klinkt zo.
  • Netflix Netflix: geen gewacht op Amerikaanse series Soms is een serie in Amerika al bijna afgelopen, komt 'ie nog even naar Nederland. Maar vanaf nu kunnen ook wij eerder kijken naar series, want Netflix komt naar Nederland. De gigantische video-aanbieder uit de VS begint voor het einde van het jaar in Nederland. Dat heeft het bedrijf vanmorgen bekendgemaakt.