Andre 3000 speelt Jimi Hendrix

Andre 3000, de zanger van Outkast, gaat de rol van Jimi Hendrix spelen in een nieuwe biografische Hollywoodfilm All is By My Side. De nieuwe film richt zich vooral op Hendrix' tijd in Engeland.

Daar schreef hij in de periode van 1966 tot en met 1967 zijn debuutalbum Are You Experienced?Hendrix werd ontdekt in New York door de toenmalige vriendin van Rolling Stones gitarist Keith Richards. Zij introduceerde hem aan een manager die hem naar Londen bracht.

Het is nog niet duidelijk wie naast Andre 3000 nog meer in de film te zien zal zijn. Andre 3000 speelde eerder in onder andere de film Four Brothers.

Deel deze pagina

Nieuws

NOS op 3

  • Karim Benzema (L) en Franck Ribery Prostitueezaak tegen voetballers Ribery en Benzema geschorst In Frankrijk wordt betaalde seks met iemand onder de 18 gezien als seks met een minderjarige - en dat mag dus niet, op straffe van een celstraf en een boete. Duidelijke taal. Maar was dat wel duidelijk voor voetballers Franck Ribery en Karim Benzema?
  • Yorick Haan "Affaire(s)" burgemeester Vlieland: "Het is geen reclame" Dat was een heftig weekend voor de oud-burgemeester van Vlieland: vrijdag was Yorick Haan nog burgemeester, gisteren niet meer. Hij is opgestapt omdat er geen vertrouwen meer in hem is als burgemeester.
  • Er zijn examens gestolen op Ibn Ghaldoun Dekker: leerlingen zullen hun diploma verliezen Met een beetje vertraging is het debat in de Tweede Kamer met staatssecretaris Dekker over de examenfraude begonnen. "De grote vraag is: hoe kon dit gebeuren en in hoeverre is de Ibn Ghaldoun zelf nalatig geweest? Want daar ligt in beginsel de schuld", begon Dekker zijn betoog. "We moeten het beestje wel bij de naam noemen."