Basketbalsters Lions kampioen

Basketbal» Basketbal ProShots

De basketbalsters van ProBuild Lions zijn voor de vierde keer landskampioen geworden.

In de finale van de play-offs won de ploeg uit Landsmeer in de eigen hal de zesde wedstrijd tegen Challenge Binnenland met 62-59, waardoor de best- of-seven-serie in 4-2 eindigde.

Lions, eerder kampioen in 2001, 2007 en 2010, kwam langzaam op gang. Het hield de schade in het eerste kwart nog beperkt (18-21), maar bij de rust was de marge opgelopen tot acht punten (28-36). Binnenland hield daarna lang stand, maar in het vierde kwart kwam Lions terug en op 50-49 nam het de leiding over. In de zinderende slotminuut boog de thuisclub een 57-59 achterstand om in 62-59.

Deel deze pagina

Video

Lions grijpen basketbaltitel

Samenvatting van de zesde wedstrijd in de finale van de play-offs tussen de basketbalsters van Lions uit Landsmeer en Challenge... Binnenland. Na vijf wedstrijd staan de vrouwen van Lions op een 3-2 voorsprong, dus als ze winnen grijpen ze de titel.

Video en Audio

Meer video en audio