»
Bij de bestelbus zijn resten van een explosief gevonden
NOS In Koog aan de Zaan is een bestelwagen zwaar beschadigd geraakt door een explosief. De politie denkt dat het een aanslag is. Er zijn resten van het explosief gevonden. De bestuurder van de auto bleef ongedeerd.
De daders hadden een stalen kabel aan de auto vastgemaakt. De kabel diende waarschijnlijk als mechanisme voor het explosief.
Toen de bestuurder wegreed was er een knal te horen. De banden en de ruiten van de wagen zijn kapot. Ook andere auto's in de omgeving zijn beschadigd.
Aangifte
De bestuurder is na het incident meegenomen naar het politiebureau. Hij is daar verhoord en heeft aangifte gedaan.
De beschadigde bestelwagen was van een loodgietersbedrijf uit Amsterdam. De eigenaar van het bedrijf kan zich niet voorstellen dat het slachtoffer iets met criminele zaken te maken heeft. Ook het bedrijf zelf heeft geen banden met criminelen, zegt hij.
Deel deze pagina
»
»
»