Bulls lopen uit op Miami Heat

NBA» NBA ProShots

Chicago Bulls is uitgelopen op Miami Heat in de strijd om de eindzege in de Eastern Conference.

Zelf versloeg het Dallas Mavericks (93-83) en Miami ging verrassend in de slotseconde onderuit tegen Washington Wizards: 84-86.

De Bulls kenden een uitstekende start tegen de Mavericks, die Jason Kidd en Jason Terry aan de kant hielden. Aan de hand van Dirk Nowitzki (zeventien punten) kwam de titelverdediger nog wel terug, maar de winst zat er niet meer in.

Miami gaf LeBron James en Chris Bosh een dag vrijaf en na drie minuten deed de derde topper, Dwyan Wade, ook al niet meer mee vanwege een handblessure. De rest kon het net niet bolwerken.

Deel deze pagina

Video en Audio

  • » De techniek van discuswerpen Video Atleet Rutger Smith legt uit wat er komt kijken bij het discuswerpen, een van de technische nummers...18 mei 2013, 398 keer afgespeeld
  • » Smith na val: einde carrière Video Bij de Diamond League-wedstrijden in Sjanghai is Rutger Smith geblesseerd geraakt aan de...18 mei 2013, 10664 keer afgespeeld
  • » Van Baarle: Garmin geweldige ploeg Audio Dylan van Baarle tekende een contract voor twee jaar bij Garmin-Sharp. De twintigjarige Van Baarle,...18 mei 2013, 287 keer afgespeeld

Meer video en audio